Oklejanie folią

Oklejanie folią

Oklejanie folią jest bardzo popularną techniką reklamową. Oklejanie odbywa się zwykle przy użyciu wyplotowanej folii samoprzylepnej. Podczas wyklejania folii korzysta się ze specjalnych transferów, czyli urządzeń pozwalających na umieszczenie folii w sposób gwarantujący przyklejenie jej w bardzo dokładny sposób, który zagwarantuje atrakcyjny wygląd.

Oklejanie folią pozwala między innymi na wykonywanie tymczasowych witryn reklamowych. Dzięki temu tego typu usługi są bardzo popularne w okresie świątecznym i podczas organizacji wszelkiego rodzaju wyprzedaży. Witryna oklejona folią z hasłami reklamowymi i ofertami wyprzedaży przykuwa uwagę przechodniów będących potencjalnymi klientami. Bardzo dużym plusem oklejania folią jest możliwość usunięcia jej bez uszkodzenia oklejonej powierzchni. Dzięki temu folia jest idealnym środkiem do tworzenia tymczasowych materiałów reklamowych.

Oklejanie folią jest również bardzo dobrą techniką wykonywania wszelkiego rodzaju gadżetów reklamowych. Przy pomocy oklejania folią można umieścić logo firmy na wszelkiego rodzaju ekspozytorach czy dyspenserach. Dzięki temu możemy przykuć uwagę naszych klientów do oferowanych towarów czy materiałów reklamowych takich jak ulotki.

Bardzo popularne jest także wykonywanie z folii wszelkiego rodzaju naklejek informacyjnych. Pozwalają one na przekazanie klientom wszelkiego rodzaju informacji, takich jak godziny otwarcia firmy lub sklepu. Naklejki z folii pozwalają także na stworzenie systemu oznaczeń, takich jak możliwość skierowania klientów do odpowiedniego pomieszczenia, czy wyklejenie na drzwiach oznaczeń wskazujących na to jaką sprawę załatwimy w danym pokoju.

Zdecydowanie najczęściej wykonywanym rodzajem oklejania folią jest oklejanie samochodów. Usługa ta pozwala na przekształcenie firmowego pojazdu w ruchomą reklamę. Jest to niezwykle popularny sposób na zwiększenie świadomości lokalnej na temat istnienia i działalności naszej firmy. Oklejanie samochodu zwykle wykonuje się przy pomocy folii monomerycznej, folii polimerowej lub wylewanej folii samoprzylepnej. To która folia zostanie wykorzystana do oklejenia samochodu zależy od wielu czynników. Jednym z najważniejszych jest to jak wiele obłych powierzchni znajduje się na samochodzie, który mamy zamiar okleić. Folia monomeryczna jest najtańszą z dostępnych opcji, jednak wykorzystać można ją jedynie do oklejania płaskich powierzchni. Folia polimerowa jest nieco droższą opcją, jednak z wyższą ceną wiążę się z wyższą trwałością. Ten typ folii wyklejony na samochodzie może wytrzymać nawet do pięciu lat. Najdroższą opcją są wylewane folie samoprzylepne. Wyklejenia wykonane z użyciem tej folii są najbardziej trwałe, jednocześnie jest to jedyne rozwiązanie pozwalające na wyklejenie samochodów posiadających dużą ilość obłych powierzchni.