Eventy

Eventy

Eventy firmowe to bardzo dobra okazja do zaprezentowania swoim klientom nowej usługi, podziękowanie kontrahentom czy zwiększenie bazy klientów przez reklamowanie oferty firmy w czasie wydarzenia. Simple Solutions zajmuje się kompleksową obsługą wszelkiego rodzaju eventów. Oferujemy pomoc w organizacji targów, imprez i lunchów i otwarć sklepów.

Podczas wszelkiego rodzaju targów nasza firma oferuje organizację vip roomu. Oznacza to dostarczenie wszelkiego rodzaju mebli i wykładzin podłogowych, które pozwalają gościom na spędzenie czasu w komfortowych warunkach. Niezwykle popularną usługą, którą również oferujemy jest organizacja baru, ekspresu do kawy, wyciskarek do soków i cateringu. Dzięki temu goście znajdujący się w vip roomie mogą skorzystać z oferty gastronomicznej, dzięki czemu na pewno będą wspominać wydarzenie z przyjemnością. Dajemy także możliwość wynajęcia profesjonalnego baristy, który może wykonywać pokazy takie jak druk zdjęć na powierzchni kawy. Dostarczamy także ekran, lub monitor, który może służyć do wyświetlania prezentacji, lub materiałów reklamowych. W naszej ofercie znaleźć można także możliwość zamówienia ulotek, grafik i plakatów wykorzystywanych w czasie wydarzenia w celach reklamowych. Oferujemy również oprawę fotograficzną, dzięki czemu powstanie możliwość wykorzystania zdjęć z eventu w materiałach reklamowych firmy.

W przypadku imprez i lunchów oferujemy transport gości na miejsce imprezy i zorganizowanie ich powrotu. Oprócz tego zajmiemy się pełną organizacją imprezy, od wynajęcia sali, przez dobór restauracji, dobór dań i napojów, aż do dokumentacji fotograficznej. Mamy wiele lat doświadczenia w organizacji tego typu wydarzeń, dzięki czemu możemy zagwarantować, że wszyscy zaproszeni goście będą wspominać tego typu wydarzenie z przyjemnością.

Nasza firma zajmuje się także kompleksową organizacją otwarć sklepów. Dostarczamy wszelkie potrzebne materiały reklamowe wymagane do wypromowania wydarzenia. Możemy zaoferować zaprojektowanie ulotek, plakatów i wyklejek informacyjnych. Dzięki tego typu materiałom można w krótkim czasie poinformować potencjalnych klientów o otwarciu sklepu. W czasie samego otwarcia oferujemy zaopatrzenie obiektu w baloniki reklamowe i poczęstunek dla klientów odwiedzających sklep. Również w trakcie tego typu wydarzeń oferujemy profesjonalną dokumentację fotograficzną, która świetnie będzie prezentować się w folderach reklamowych i mediach społecznościowych.