Montaż

Montaż

Montaż materiałów reklamowych jest bardzo istotną każdej kampanii marketingowej. Prawidłowy montaż jest tak ważny z dwóch powodów. Przede wszystkim, błędnie zamocowane kasetony czy tablice z logotypami mogą spaść i ulec zniszczeniu. Drugi powód jest nieco bardziej prozaiczny. Prawidłowy montaż pozwala nam mieć pewność, że klienci zauważą i zapamiętają nasze materiały reklamowe.

Mamy wiele lat doświadczenia w montażu wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych. Jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalny montaż wszelkiego rodzaju tablic, kasetonów czy logotypów. W trakcie wykonywania tego rodzaju prac korzystamy wyłącznie z profesjonalnych narzędzi, co pozwala nam na uzyskanie wysokiej jakości świadczonych usług.

Innym rodzajem montażu, który również jest wykonywany przez naszą firmę jest wyklejanie witryn sklepowych i innych powierzchni folią. Tego rodzaje montażu stanowczo najlepiej powierzyć profesjonalistom. Nasza firma dysponuje odpowiednim doświadczeniem i narzędziami, które pozwalają mieć pewność, że folia zostanie naklejona idealnie. Z zachowaniem równych odstępów między literami, w jednej linii i co najważniejsze, że nie odklei się ona samoistnie.

Nasza firma zajmuje się także montażem wszelkiego rodzaju wystaw sklepowych. Jesteśmy w stanie wykonać profesjonalną prezentację towarów klienta korzystając z dostarczonych mu dyspenserów czy ekspozytorów. Tego typu usługa jest niezwykle popularna zwłaszcza podczas otwarć nowych placówek handlowych.

Bardzo często wykonujemy także montaże na wszelkiego rodzaju eventach. Podczas organizacji vip roomu naszego klienta zajmujemy się zamontowaniem ekranu, na którym wyświetlane są prezentacje, ustawiamy meble, rozkładamy wykładzinę podłogową i wykonujemy wszelkie inne prace wymaga do stworzenia profesjonalnego vip roomu.

Oczywiście montaż materiałów reklamowych można wykonać samemu. Jednak naszym zdaniem znacznie lepiej jest pozostawić to profesjonalistom, pozwoli nam mieć to pewność, że montaż zostanie wykonany prawidłowo. Dużym plusem jest także fakt, że montaż wykonywany przez firmę odbędzie się dużo szybciej i sprawnie.